Jak dobrać spodnie do figury?

Przy wyborze kroju spodni warto zwrócić uwagę na to, by podkreślały atuty naszej sylwetki i jednocześnie maskowały niedoskonałości figury. Kobiece sylwetki możemy podzielić na kilka lub nawet kilkanaście typów, przy czym niezależnie od podziału przy wyborze spodni obowiązują pewne podstawowe zasady, które są klasykiem, jeśli chcemy osiągnąć standardowy efekt. Zaznaczamy przy tym, że nie zawsze właśnie taki efekt nas interesuje.

(więcej…)

Czytaj dalejJak dobrać spodnie do figury?

Na co zwracać uwagę podczas zakupów on-line?

Wybór sklepów internetowych z produktami różnego typu jest dziś na tyle duży, że nietrudno się w tym wszystkim pogubić. Na który się zdecydować, by dostać to, co rzeczywiście nas interesuje w korzystnej cenie i zrobić zakupy bezpiecznie? Jak wybrać sklep, kiedy na przykład chcemy kupić elegancki kombinezon damski z długim rękawem, który będzie wyróżniał się na specjalnej imprezie?

(więcej…)

Czytaj dalejNa co zwracać uwagę podczas zakupów on-line?

Czym się kierować przy wyborze bluzy damskiej?

Bluza w modzie jest na tyle ważnym elementem, że w sieciowych miejscach o odzieżowych trendach można znaleźć nawet opisy jej historii. Kiedyś były wyłącznie odzieżą sportową, przy czym ich zakładanie w latach 60. przez osoby niezwiązane ze sportem były oznaką modowego przełomu. Z czasem ewoluowały, a dziś możemy znaleźć bluzę praktycznie na każdą okazję – może poza ślubem, choć to również jest do przedyskutowania. Porozmawiamy o bluzie?

(więcej…)

Czytaj dalejCzym się kierować przy wyborze bluzy damskiej?

Jak połączyć modę z wygodą?

Moda zmienia się zgodnie z porami roku, światowymi trendami, ale również i my wybieramy coraz to nowe rozwiązania, aby wyróżniać się na ulicy czy poczuć się wyjątkowo. Każdy z nas ma swoją własną definicję tego co jest modne i stylowe, ale z drugiej strony każdy z nas chce czuć się wygodnie w tym co zakładamy na co dzień, co pracy, czy na wielkie wyjścia.

(więcej…)

Czytaj dalejJak połączyć modę z wygodą?

Jakie koszule nosić do dżinsów?

Dżinsy na stałe weszły zarówno do mody męskiej, damskiej, jak i dziecięcej. Cenimy je za wygodę, funkcjonalność oraz możliwość dopasowania kroju do figury. Co więcej, kiedyś kojarzone przede wszystkim z pracą fizyczną, wolnym czasem, dzisiaj stają się częścią stylizacji do pracy i na ważne spotkania. Jaką dobrać do nich koszulę? Na co zwracać uwagę?

(więcej…)

Czytaj dalejJakie koszule nosić do dżinsów?