You are currently viewing Jak dobrać stylowe ciuchy damskie?

Jak dobrać stylowe ciuchy damskie?

Każda kobieta ma swój własny, niepowtarzalny styl. Jednak połączenie go z najmodniejszymi trendami to prawdziwa sztuka. Jak zacząć ubierać się stylowo? Na jakich zasadach łączyć ze sobą ciuchy, aby zawsze prezentować się zjawiskowo?

Jak zacząć ubierać się stylowo?

Trendy modowe ulegają częstym zmianom, za którymi trudno jest nadążyć. Jednak nie zawsze to, co popularne, pasuje do każdej kobiety. Poczucie stylu to coś więcej niż ubieranie się zgodnie z sezonowymi trendami. Warto stawiać przede wszystkim na sprawdzone rozwiązania, które nigdy nie wychodzą z mody. W szafie każdej kobiety powinien znaleźć się komplet damski ze spodniami, klasyczna mała czarna, kilka par jeansowych spodni i eleganckie bluzki oraz ulubione t-shirty. Ubrania należy zawsze wybierać przede wszystkim w zgodzie z własnym gustem – dopiero w drugiej kolejności można zwrócić uwagę na obowiązujące trendy. Ważniejszy od mody jest indywidualny styl oraz umiejętne łączenie ze sobą poszczególnych elementów stroju.

Jak łączyć ze sobą ciuchy?

Stylowa kobieta powinna pamiętać o zasadzie – im mniej, tym lepiej. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim nie należy łączyć ze sobą zbyt dużej ilości kontrastowych kolorów. Oczywiście, barwne akcenty są mile widziane, jednak wszelka przesada może jedynie zepsuć całą stylizację. Jeśli wybierasz kolorowy komplet damski ze spodniami, postaw na stonowane dodatki – np. białe lub czarne. Z kolei zakładając na siebie prostą, gładką sukienkę możesz spróbować dobrać do niej bardziej awangardową torebkę lub biżuterię. Pamiętaj też o zachowaniu proporcji w swojej stylizacji. Jeśli odsłaniasz nogi w mini spódniczce, górę pozostaw zabudowaną. Natomiast jeśli zakładasz bluzkę z dekoltem, zestaw z nią długie spodnie. Dzięki temu zawsze będziesz wyglądać stylowo.