You are currently viewing Kiedy warto postawić na leginsy push-up?

Kiedy warto postawić na leginsy push-up?

Fason push-up w ubraniach jeszcze niedawno kojarzył nam się wyłącznie z bielizną, a konkretniej ze stanikami o specjalnej konstrukcji. Od kilku sezonów „push-up” pojawia się też przy opisach zupełnie innych produktów odzieżowych – legginsach. Czym są właściwie legginsy push-up i kiedy warto postawić na takie elementy w naszej garderobie? Co je charakteryzuje i jak optycznie modelują sylwetkę?

Czym są legginsy push-up?

Obcisłe, elastyczne spodnie – legginsy – to dobrze znane wszystkim elementy ubioru, które łączą cechy odzieży sportowej i casualowej. Osoby zainteresowane modowymi ciekawostkami zachęcamy do poczytania o ich historii, ponieważ pierwowzory legginsów pojawiły się już… w średniowieczu. Legginsy push-up charakteryzują się dwoma cechami:

  • szwy lub sploty na pośladkach są ukształtowane w taki sposób, by podkreślały nasze naturalne krągłości w korzystny sposób,
  • mają wysoki stan z materiału w formie szerokiego pasa, który ładnie oplata brzuch.

Znajdziemy zarówno sportowe legginsy o takim kroju, jak i spodnie na co dzień, które można w ciekawy sposób łączyć z przeróżnymi topami, koszulkami, sweterkami, bluzami itd., jak mielczarkowski legginsy push-up świetnej jakości.

Legginsy push-up dla pań, które lubią przylegające i wygodne spodnie

Nie są fasonem wyłącznie dla kobiet o sylwetce super fit, znajdziemy je w różnych rozmiarach. Kiedy warto na nie postawić? – To legginsy dla pań, które lubią przylegające i wygodne spodnie. Przede wszystkim dla kobiet, które lubią, gdy ich pośladki są w outficie widoczne. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by nosić je z dłuższymi bluzami, swetrami i innymi elementami garderoby. Warto bawić się modą i stylizacjami! Legginsy push-up z koszulą i sportowym obuwiem? Jeśli tylko będziemy czuć się komfortowo, dlaczego nie!